O nás | Biga STK
Prečítajte si viac

O nás

Kto sme?

Sme zohratý tím odborníkov s 25-ročnými skúsenosťami v oblasti starostlivosti o vozidlá a proklientsky orientovaným prístupom. Záleží nám na pohodlí a spokojnosti našich zákazníkov a zákazníčok, preto sme v rámci našej prevádzky vytvorili príjemné prostredie s garanciou kvalitného a rýchleho vybavenia technickej kontroly.

U nás si termín na STK vybavíte za pár klikov. Na termín technickej kontroly alebo emisnej kontroly v BIGA STK nebudete čakať viac 24 hodín. Dovoz a odvoz na STK máte ZADARMO.

Prečo poskytujeme najpohodlnejšiu STK?

Naším cieľom je, aby bola technická kontrola vozidla pre našich zákazníkov a zákazníčky čo najkomfortnejšia, aby na ňu nečakali a aby mali v prípade záujmu zabezpečený odvoz aj dovoz svojho vozidla. Termín STK u nás totiž dostanete už do 24 hodín a za férové ceny. Zároveň máte istotu, že s STK nekšeftujeme, ak vaše vozidlo kontrolou neprejde, za opakovanú kontrolu zaplatíte iba 5 eur.

Naša prevádzka sa nachádza iba desať minút od centra mesta a čaká vás v nej občerstvenie zadarmo v podobe rôznych druhov kávy, milkshakov, horúcej čokolády alebo čaju. Ak prídete s deťmi, určite sa potešia interkatívnym hračkám v detskej zóne. Zabaviť sa môžu v balónovom bazéne, na dotykovej obrazovke, s veľkými plyšovými zvieratkami alebo na lezeckej stene.

Technická kontrola vášho vozidla nebude trvať viac ako 30 minút.
U nás máte záruku pohodlného a rýchleho vybavenia technickej kontroly vášho vozidla.

Cenník

Skúsená a spoľahlivá firma

Za desaťročia bohatých skúseností v oblasti auto-moto služieb sme v rámci technických kontrol vybavili už 50 000 vozidiel. Stali sme sa držiteľmi ISO certifikátu ISO 37001: 2016 / STN ISO 37001: 2019, ktorý potvrdzuje, že spoločnosť zaviedla, udržiava a neustále zlepšuje systém manažérstva proti korupcii podľa normy ISO v rozsahu Vykonávanie emisnej a technickej kontroly.
Od roku 2021 sme členmi občianskeho združenia Spoločenstvo majiteľov a technikov STK, PEK, PKO.


Dôležité informácie

Objednanie jedným klikom

Termín na technickú kontrolu alebo emisnú kontrolu budete mať do 24 hodín.
Objednanie vám nezaberie viac ako 1 minútu.

Objednanie výhradne na telefónnom čísle
+421 905 455 405

Často kladené otázky.

Kontrola trvá do 30 minút.

Nie, prezuť vozidlo nie je potrebné.

Na kontrolu by mal vlastník či držiteľ vozidla prísť ideálne najneskôr v posledný deň platnosti kontroly. Samozrejme, môže prísť aj po skončení platnosti technickej kontroly, na výkon kontroly to vplyv nemá.

Lekárnička (podľa príslušnej kategórie vozidla), výstražný trojuholník, rezervné koleso (zdvihák, kľúč na kolesá), prípadne opravná sada na pneumatiky.

Nie je nutné, aby ste počas kontroly bol pri vozidle.

Malo by byť prirodzené, že vlastník či držiteľ vozidla príde na kontrolu s čistým vozidlom, ak to dovoľujú poveternostné podmienky a je to aj ohľaduplnejšie k technikovi STK.

Áno, robíme pick-up servis aj na opakované kontroly, za poplatok 25 eur s DPH.

Áno, vozidlo prejde kontrolou.

Vymenené brzdy negarantujú úspešný test bŕzd.

Objednať sa môžete kedykoľvek, ale najneskôr v deň uplynutia platnosti technickej kontroly.

Áno, na to, aby vozidlo prešlou technickou kontrolou je nevyhnutné, aby mu svietili všetky svetlá.

Stanica technickej kontroly je kontrolným orgánom, opravy nevykonávame. Samozrejme, výmena žiarovky nie je problém (podľa typu žiarovky a vozidla).

Áno, za každú kontrolu je potrebné zaplatiť.

Blog.

Pohodlná, rýchla a za férové ceny? Taká je STK Bratislava – v Biskupiciach

Máte z technickej a emisnej kontroly stres? Nemusíte. Vďaka našim službám ju absolvujete maximálne v pohode. Vďaka našim prozákazníckym službám a benefitom ušetríte čas aj nemalé peniaze. Zhrnieme vám, ako to u nás chodí.

Čítať viac
Technická a emisná kontrola takmer bez čakania? Stavte na Biga STK v Bratislave

Zháňate kontrolu STK, ktorú by ste mali vybavenú do polhodiny a zároveň nemuseli absolvovať dlhšiu čakaciu dobu? Hoci aj na poslednú chvíľu? Dá sa to. Aj priamo v Bratislave. Nemusíte plánovať na mesiace vopred. U nás ste vybavení hneď a za výhodnú cenu.

Čítať viac
Takto pripravíte vozidlo na STK kontrolu a prejdete bez problémov

Aby auto úspešne absolvovalo STK kontrolu, musí byť v prvom rade čisté s čitateľným evidenčným a výrobným číslom. Takisto údaje o vozidle uvedené v doklade musia zodpovedať skutočnému stavu. A na čo ďalšie si treba posvietiť pred technickou a emisnou kontrolou?

Čítať viac

Máte otázky?

Potrebujete poradiť? Neváhajte sa nám ozvať.

    Kontaktné údaje

    Sociálne siete