Zháňate kontrolu STK, ktorú by ste mali vybavenú do polhodiny a zároveň nemuseli absolvovať dlhšiu čakaciu dobu? Hoci aj na poslednú chvíľu? Dá sa to. Aj priamo v Bratislave. Nemusíte plánovať na mesiace vopred. U nás ste vybavení hneď a za výhodnú cenu.

Ako často treba absolvovať STK kontrolu?

Táto povinná jazda neminie žiadneho vlastníka auta, nákladiaka či motorky. V prípade, ak by ste to riskli, existuje systém, ktorý vás vypátra a potom čo nevidieť počítajte s pokutou. Technickú kontrolu a emisnú kontrolu máte zo zákona povinnosť absolvovať v nasledovných frekvenciách:

  • raz za 2 roky, pokiaľ vlastníte malé nákladné vozidlá, väčšie motocykle a štvorkolky a traktory kategórie Tb;
  • raz za 4 roky, pokiaľ ste vlastníkom novoevidovaných vozidiel či menších motocyklov a štvorkoliek, prípojných vozidiel a traktorov kategórie Ta;
  • raz ročne, pokiaľ vlastníte nákladné autá, autobusy a iné profesionálne vozidlá.

 

Keď ste sa spamätali na poslednú chvíľu…

Pozabudli ste sa a stíhate to ltt? Nemôžete si dovoliť čakať ešte ďalších pár dní? Žiadny problém! Navštívte nás na technickej stanici Biga STK v  Bratislave. Garantujeme čakacie doby do 24 hodín. Vybavení budete do 30 minút. Dokonca pre vás pripravíme občerstvenie a pre vaše ratolesti detskú zónu. Kontaktujete nás v pondelok a do utorka večera už aj zabudnete, že ste u nás boli.

No nezabudnite, poctivá príprava vozidla rovnako pomôže ušetriť veľa času a v mnohých prípadoch aj nemalé peniaze. Preto si aspoň deň vopred nezabudnite auto v rámci možností skontrolovať.

 

Ušetrite na STK kontrole desiatky eur

U nás môžete mať opakovanú kontrolu STK (za podmienky, že toto nie je vaša prvá návšteva v našej prevádzke) za 5 eur. Na iných miestach to môže byť na prvý či druhýkrát pokojne aj o nulu viac. Tak neváhajte a vybavte si u nás aj prvú návštevu kvôli STK online. Môžete sa spoľahnúť na odborný a ústretový personál. Odídete od nás s dobrým pocitom a minimálne vyprázdnenou peňaženkou.

 

Patríte teda aj vy medzi tých, ktorí hľadajú voľný termín na STK v Bratislave a okolí na poslednú chvíľu? Radi by ste takisto čo najviac ušetrili? Stavte na Biga STK s odborníkmi s  25-ročnými skúsenosťami a 50 000 skontrolovaných áut. A aby tých benefitov nebolo málo, odvoz a dovoz vozidla je u nás zadarmo.